Gakuen alice postavy

8. února 2009 v 11:32 | Klaudia |  Gakuen alice

Gakuen Alice / postavy

MIKAN - je to jedna z našich hlavních hrdinek. Je velice aktivní, snaživá, usměvavá a ráda pomáhá. Je ale také příšerně tvrdohlavá a pro své přátele by udělala cokoliv. Mikan má alici ..řekla bych pouze obranou. Dokáže totiž zněškodnit útok, který by na ni někdo poslal.

HOTARU - Opravdu inteligentní človíček, který dokáže postavit robota během pár sekund a to je take její alice. Je tichá, vážná a má stále stejný výraz, ale má Mikan ráda jako jedinou kamarádku a na škole má také svého staršího bratra s kterým to má poměrně komplikované.
NATSUME - Oheň, oheň a zase oheň - to je prostě Natsume ať už jak jeho alice tak i jeho povaha. Natsume to totiž nikdy neměl nijak lehké a okolí ho vnímá jako bezcitného a mocného kluka, který není zvyklí slyšet slovo : ne a pokud si sním někdo začne tak špatně dopadne. Jinak má také nejvíc hvězdiček a jediného kamaráda Ruka. Když se mu do oka připlete Mikan má sto chutí ji podpálit, ale časem si ji jako každý zamiluje i když je to poslední věc kterou by byl shopem přiznat.RUKA - Milounký a neviný kluk s nesmírnou láskou ke zvířatům a také ke svému kamararádovi Natsumemu. Tají že miluje zvířata a musí se vždy ovládat. Jeho alice se také týká zvířat. Je to prostě takový ten roztomilý klučina. Mikan má velice rád a možná víc než si všichni myslí.
YUU - spolužák, který dokáže vyvolat iluzu. Za začátku je hodně s Mikan a Hotaru, ale pak se z anime nějak vytrácí. Jeho povahu už si nepamatuji - je milý a hodný a také trošku usrašený a nerad se zaplétá do problému Mikan.


PERMY - nebo také někdy Sumire je další spolužačka obdivující Natsumeho a přítomnost Mikan se jí velmi nelíbí a chová se kní odměřeně a nepřátelsky.NONOKO - nejlepčí kamarádka Anny. Nějak více v anime není podstatná je to prostě jen vedlejší role spolužačky. Je milá ke každému na okolo.


ANNA - nejlepší kamarádka Nonoko a stejně jako Nonoko je milá a má vedlejší roli spolužačky.


NARUMI - Učitel kterého má každý v oblibě. Ovládá feromony a právě on zachrání Mikan před uchylama a dovede ji do školy. Má pro Mikan pochopení a je vždy připraven ji dát dobrou radu a pomoci ji.
SERINA - Další učitelka, která má vždy po ruce skleněnou kouli, ale jinak v anime více rozebítraná nění.
JINNO - Tvrdý učitel, kterému se Mikan nijak zvlášt nezamlouvá stejně jako ostatním.
YURA - Poměrně namyšlená holčina, která Mikan víc než jen pohrdá.
TSUBASA - Tak to je moje nejoblíbínější postava. Mikan ho oslovuje Tsubasa-sempai a je ze staršího ročníku než Mikan. Jeho alice je taková, že dokáže ohnout nohu a člověk na kterého použije alici tak nohu ohne taká a následně spadne. Mikan se k němu vždy otáčí pro pomoc a on neváhá jí ji poskytnou. Právě on ji přivedl do své třídy a ukázal jí tak místo kde ji všichni mají rádi a kde si může vyplakat i odpočinou. Má vždy dobrou náladu a dokáže být také někdy neomalený, ale tomu se vždy jen každý zasměje. A takémá pod pravým okem hvězdičku, která je jeho poznávacím znakem.

MISAKI - Chodí do stejné třídy jako Tsubasa a je sním na každém kroky a ráda ho kritizuje. Jednou Tsubasu střihala - trochu se jí to nepovedlo XD. Jinak je vždy tam kde ji někdo potřebuje a pro Mikan je opora jako žena ženě.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama