Gakuen alice

8. února 2009 v 11:34 | Klaudia |  Gakuen alice
Co se stane, když Vám odjede nejlepší kamarádka a Vy se jí pokoušíte najít ve škole, kde jsou samé nadpřirozené schopnosti???Název: Gakuen Alice (Alice Akademy)

Žánr: nadpřirozené schopmosti, komedie, shoujo, školní život, fantazy, děti
Počet episod: 26
Titulky: anglické (české jsem nesehnala :'()
Ke shlédnutí: Crunchyroll, Veoh, Youtube
Shrnutí: Sakura Mikan má kamarádku Hotaru Imai, ta ale jednoho dne musí odjet pryč. Co , ale Alice Akademy a před vchodem do této školy se seznámí s jedním z profesorů - Narumi-sensei a jedním žákem této školy. Co ale nevidí??? Kluk, který má na obličeji masku Černé kočky a stojí na železnám plotě, najednou vytvoří kolem sebe oheň. Narumi ho zastaví, pomocí své schopnosti (). Bude chtít svou mocí odvést Mikan od školy, ale zjistí, že na ní nepůsobí. Proto ji i Černou kočku vezme do školy. Mikan se dozvídá, že je to škola, kde je na denním pořádku samá schopnost (levitace, čtení myšlenek, neviditelnost, transformace,...). Mikan do školy přijmou, i když se zdá, že žádnou Mikan nenapadne??? Podle pohlednice, kterou od Hotaru dostala, najde místo kde její nejlepší kamarádka přebývá. Zjistí, že se nachází na škole jménem moc nemá. A bude mít s tím ze začátku problémy, ale nakonec se zjistí, že nějakou tu moc má. Ale co ten kluk, který vládne ohni??? Od začátku se budou nenávidět, a ještě k tomu se stanou partnery. Jak to na konec dopadne???

anime jsem ze začátku neměla moc ráda, ale později jsem si ho oblíbila. Nejlepší scény jsou s Mikan a Natsumem (Černá kočka). Natsume a Mikan se v jednom kuse hádají a on jí s láskou nadává, a proto sem si toto anime velice oblíbila. Doufám, že se vám bude taky líbit, a že se na něj podíváte. Já tomuto anime dávám (jako obvykle :D) 100%.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama